Drzwi otwarte

Dietetyka

Finał Turnieju o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

« wróć

24 drużyny - uczniów szkół mundurowych z Łodzi i regionu wzięło udział w Finale Turnieju o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi!

Laureatami konkursu zostali:

• I miejsce - Liceum Ogólnokształcące im. J. Karskiego w Wiśniowej Górze
  • II miejsce - I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Kutnie
  • III miejsce - Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

W konkursie "SUPER KIBICE" zwyciężyła drużyna z I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Kutnie

Zawodnicy wzięli udział w rywalizacji sportowej i teście sprawności fizycznej - musieli wykonać między innymi przewroty, skoki przez płotki, rzuty piłką.

W konkurencji liczył się także test wiedzy oraz rozmowa indywidualna.

Organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, przy wsparciu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

Partnerem wydarzenia była Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi Nagrody w imieniu Uczelni wręczyła zwycięzcom Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych Aleksandra Mysiakowska.

Serdecznie gratulujemy wspaniałego wydarzenia!

Zdjęcia organizatora.

created by: Strony Internetowe Łódź